Loty tandemowe

Loty widokowe i termiczne wykonujemy w okolicach Białegostoku
startując przy użyciu wyciągarki
(bez hałaśliwego napędu)

Sprawdź, gdzie latamy i kup voucher się na lot!

LOTY WIDOKOWE
 

Lot widokowy: 249 zł- KUP ONLINE

cena obejmuje lot widokowy w okolicy Białegostoku, na wysokości ponad pół kilometra nad ziemią. Lot trwa około 10 minut.
Za dodatkową opłatą 50zł istnieje możliwość otrzymania filmu ze sportowej kamery umieszczonej na wysięgniku, na czas lotu powierzonej pasażerowi
Loty mogą odbywać się w ciągu całego dnia, dla najtwardszych – również zimą 🙂
 
 
 

Lot termiczny: 449 zł – KUP ONLINE

cena obejmuje lot termiczny z wykorzystaniem noszeń. Lot trwa ok. 30 minut.
Wysokość lotu może przekraczaĆ kilometr, ograniczają nas tylko chmury!
Za dodatkową opłatą 50zł istnieje możliwość otrzymania filmu ze sportowej kamery umieszczonej na wysięgniku, na czas lotu powierzonej pasażerowi
Tego typu loty mogą odbywać się latem, w odpowiednich warunkach pogodowych, w środku dnia i wymagają indywidualnego ustalenia terminu nie wcześniej niż na 1-2 dni przed lotem.
 
 

Grupy 2 i więcej osobowe – cena podlega negocjacji.

Uwaga: ze względu na bezpieczeństwo pasażera każdy lot paralotnią może odbywać się tylko w sprzyjających warunkach pogodowych. Przy szybko zmieniającej się pogodzie termin lotu może zostać przełożony nawet kilka godzin przez planowanym startem. Naszym celem jest zapewnienie dobrej zabawy i niezapomnianych przeżyć przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pasażera!

 

Loty tandemowe mogą trwać od kilkunastu (loty widokowe) do kilkudziesięciu minut (loty termiczne).

W lotach termicznych latamy razem z bocianami, ptakami drapieżnymi i dolatujemy do chmur. Tego typu przeloty (z miejscem lądowania najczęściej innym niż miejsce startu) wykonujemy jako jedyni w Białymstoku. Zdecydowanie polecamy właśnie tę formę latania. Wykonujemy ją przede wszystkim ze względu na naszą PASJĘ, którą możemy podzielić się z Tobą!